خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اجرای 79 پروژه عمرانی توسط گروه های جهادی استان چهارمحال و بختیاری- اخبار چهارمحال و بختیاری - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 17:17
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری در سال جاری 79 پروژه عمرانی و محرومیت زدایی توسط گروه های جهادی استان اجرا شده است.
جهادي،چهارمحال،بختياري،قالب،استان،فولادي،سازندگي،بسيج،مناطق، ...

خلاصه خبر

فولادی افزود: اعزام اردوهای جهادی به مناطق محروم استان چهارمحال و بختیاری در عرصه‌های مختلف و تخصصی از جمله پزشکی، دامپزشکی، حقوقدانان و اقشار مختلف نیز 143 هزار و 500 نفر روز بوده است.
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در ادامه از اجرای پروژه‌های فنی عمرانی و محرومیت‌زدایی در زمینه ساخت و تعمیر خانه محرومان و مسکن آسیب‌دیدگان از سیل، خانه‌های عالِم، دارالقرآن، مساجد، غسال‌خانه، آبرسانی روستایی وجاده سازی و غیره در قالب 79 پروژه خبر داد.
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: آبرسانی شرب و کشاورزی، اجرای طرح‌های بهداشتی، راه، مدرسه و غیره در قالب قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی (ع) و ساخت 778 پروژه مسکن نیازمندان بصورت خودجوش توسط جهادگران بسیجی، برف‌روبی با 99دستگاه ماشین آلات و فعالیت 162گروه جهادی در مناطق برف‌گیر استان برای کمک مردم گرفتار در برف، از دیگر فعالیت‌های انجام شده است.