خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استاندار کرمان از طرح ملی خدمات نوروزی جوانان هلال احمر بازدید کرد + تصویر- اخبار کرمان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 17:16
استاندار کرمان از پست ایمنی و سلامت نوروزی شهید سلیمانی و بیست و سومین دوره طرح ملی خدمات بشر دوستانه جوانان جمعیت هلال احمر به مسافران نوروزی بازدید کرد.
كرمان،هلال،احمر،جمعيت،استان،نوروزي،ايمني،جوانان،اشاره،پويش،م ...

خلاصه خبر

استاندار کرمان با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همچنین از بیست و سومین دوره طرح ملی خدمات بشر‌دوستانه سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به مسافران نوروزی در محل پارک مسافر کرمان نیز بازدید کرد.
استاندار کرمان افزود: مراکز اسکان مسافران نوروزی مشخص شده است، حدود 300 مدرسه تدارک دیده شده و همه دستگاه‌ها موظف هستند که مجموعه‌هایی مانند هلال احمر، میراث فرهنگی و اورژانس کمک کنند.
وی با اشاره به فعالیت تیم‌های سحاب افزود: اعضای جوانان در ایام نوروز در مناطق پرتردد و حادثه خیز مستقر هستند و خدمات ایمنی و سلامت به صورت پیاده و یا با دوچرخه در مناطق گردشگری به مسافران ارائه می‌کنند.
وی با اشاره به فعالیت و خدمات کارگروه امداد و نجات در طول سال به ویژه ایام نوروز بیان کرد: همه دستگاه‌های عضو ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی به ویژه کارگروه امداد و نجات از 25 اسفندماه جاری لغایت 15 فروردین 1402 با سفر ایمن‌ به مسافران در سراسر استان کرمان فعالیت می‌کنند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان خاطرنشان کرد: امسال جمعیت هلال احمر با شعار تا بی نهایت همراهتان هستیم و جوانان هلال سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی به مسافران خدمت می دهند.