خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیش از 22 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان توسط سپاه کردستان توزیع شد- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 16:46
سپاه بیت المقدس به مناسبت عید نوروز توزیع 22 هزار و 800 بسته معیشتی را میان نیازمندان استان کردستان آغاز کرد.
كمك،نيازمندان،سپاه،كردستان،اقدامات،مومنانه،رزمايش،بسته،توزيع ...

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه رزمایش کمک مومنانه جلوه‌ای از اقدامات سپاه برای کمک به نیازمندان است، گفت: کسانی که با اخلاص، ایمان و بدون منت در راه خدمت به مردم تلاش کنند، مورد رضایت و پاداش حق‌تعالی قرار می‌گیرند.
پورذهبی با اشاره به اینکه برگزاری رزمایش کمک مومنانه پس از سخنان رهبر معظم انقلاب نشان‌دهنده همدلی مردم ایران بود، افزود: این چنین اقدامات سبب رضایت مردمی و امید در جامعه می‌شود.
استاندار کردستان با تأکید بر ادامه کمک‌های مومنانه و مواسات تصریح کرد: هر شخصی توان فکری و مالی دارد به نیازمندان و فقرا کمک و یاری برساند.
سردارسیدصادق حسینی، فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک فرار رسیدن سال نو به همه مردم؛ به جزئیات میزان کمک‌های ارائه شده در قالب رزمایش کمک مؤمنانه پرداخت و اظهار کرد: از آغاز طرح نهضت کمک مؤمنانه تاکنون، 85 هزار بسته معیشتی، 6 هزار جفت کفش، 400 سری جهیزیه میان نیازمندان استان توزیع شده است.