خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 03 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

در آخرین جلسه شورای اداری استان کرمان چه گذشت- اخبار کرمان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 16:45
آخرین جلسه شورای اداری استان کرمان به ریاست استاندار و با حضور معاونان استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد.
كرمان،استان،جلسه،استانداري،نوروزي،اجرايي،اشاره،گردشگري،ارزيا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، آخرین جلسه شورای اداری استان کرمان در سال جاری ظهر امروز به ریاست محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان و با حضور معاونان استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در سالن شهید مرتضوی‌زاده استانداری کرمان برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه روزانه 11 گشت مشترک در سطح استان کرمان اقدام به رصد بازار دارند، گفت: تاکنون 50 درصد میوه شب عید استان کرمان توزیع شده است و در شمال استان 300 تن سیب و 500 تن پرتقال تهیه شده که توزیع می‌شود.
محمدرضا وحیدی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان در این جلسه با بیان اینکه در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان دستگاه‌های اجرایی استان کرمان مورد ارزیابی قرار گرفتند، اظهار داشت: در این جشنواره فرآیند ارزیابی در بخش‌های مختلف انجام می‌شود و تمام دستگاه‌های اجرایی استان مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان با بیان اینکه 450 هزار استعلام بین‌ دستگاهی ساماندهی شد که منجر به کاهش 100 هزار مکاتبه اداری بین دستگاه‌های اجرایی استان کرمان شده است، افزود: 484 کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی در استان کرمان احداث شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان با بیان اینکه 2 هزار و 796 کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی از جمله زائران مزار مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی تدارک دیده شده، ادامه داد: تاکنون استقبال مسافران نوروزی بسیار خوب بوده است.