خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

افزایش 3.5 برابری پوشش و ظرفیت شبکه ارتباطی حرم مطهر رضوی- اخبار فناوری اطلاعات

تسنیم | اقتصادی | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 16:43
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی، از تجهیز، نصب و راه اندازی سایت های ثابت و سیار محدوده حرم رضوی برای بهره مندی کامل مهمانان امام رئوف از فناوری های نوین ارتباطی خبر داد.
حرم،رضوي،مطهر،سايت،ارتباطي،شبكه،بهره،مخابراتي،بست،همراه،افزا ...

خلاصه خبر

وی افزود: احداث و بهره برداری از سایت مخابراتی جدید در محل سردر بست نواب صفوی حرم مطهر، بهره برداری از سایت های IBS نصب شده در رواق دارالمرحمه، احداث و راه اندازی سایت ایرانسل جدید در پارکینگ شماره 4 حرم مطهر و نصب سایت های مخابراتی در محل ایوان ساعت، نقاره خانه و مسجد گوهرشاد حرم مطهر، از دیگر اقدامات بی سابقه انجام گرفته به منظور بهره مندی کامل زائران و مجاوران رضوی از بهترین پوشش ارتباطی در صحن های حرم رضوی و اطراف آن در تعطیلات پیش رو است.
وی همچنین عنوان کرد: به منظور افزایش سرعت و کیفیت شبکه ارتباطی حرم و اطراف آن، چهار سایت ایرانسل مستقر در هتل نیکو و هتل بهار در اطراف حرم مطهر و بنیاد پژوهش ها و صحن کوثر در داخل حرم مطهر رضوی، توسط اپراتور ایرانسل به تکنولوژی نسل پنجم (5G) ارتقاء یافت.