خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ادامه یافتن برنامه‌های شرکت مخابرات با هدف رسیدن به زیست‌بوم دیجیتال

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 13:28
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: برنامه‌های آتی شرکت مخابرات با قدرت بیشتر و با هدف رسیدن به زیست‌بوم دیجیتال و تحول در کسب‌وکار ادامه می‌یابد
مخابرات،شركت،ايران،ارتباطات،محترم،طبيعت،توسعه،هيئت،همكاران،م ...

خلاصه خبر

برنامه ریزی برای همکاری با شرکت‌های فعال در حوزه ICT، ادامه توسعه فیبرنوری، تنوع بخشی به خدمات و پرداخت و دریافت مطالبات از جمله سرفصل‌های مهم فعالیت سال ۱۴۰۲ شرکت مخابرات ایران است.
طبعاً نقش بازوی قدرتمند ارتباطات و مخابرات کشور به عنوان سرمایه‌ای غیرنفتی برای رونق تولید ملَی و جلب نظر فضای بین‌الملل در بخش صادرات و ترسیم آینده‌ای روشن‌تر بر همگان آشکار است و باعث بسی خرسندی است که بخش زیادی از صنعت مخابرات مبتنی بر دانش بومی است.
در پایان، برخود لازم می‌دانم از همه کسانی که در حوزه ارتباطات کشور، از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تا هیئت مدیره محترم و سهامداران شرکت و همه همکاران محترم در سرتاسر ایران که با همت و تلاش و دلسوزی خود در تمام این روزها، قدم برای اعتلاء و ارتقاء نام بلند مخابرات برداشتند؛ صمیمانه تشکر کنم و امیدوارم در سال پیش رو با عزم و نشاط و اراده‌ای قوی‌تردر مسیر توسعه صنعت پیشران آی سی تی و اقتصاد دیجیتال در کشور گام برداریم.
ضمن سپاس فراوان و تبریک فرا رسیدن ماه رمضان، ماه بهار دل‌ها و تقارن فرخنده آن با بهار طبیعت و فرا رسیدن عیدنوروز، از پیشگاه خداوند بزرگ برای شما و خانواده‌های ارجمندتان سالی سرشار از کامیابی و سرافرازی را آرزومندم.