خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 03 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

۵۹ نقطه پر تصادف در جاده‌های استان اصفهان رفع خطر شد

مهر | اقتصادی، استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 12:56
اصفهان- مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از رفع ۵۹ نقطه پرتصادف از ۱۱۸ نقطه حادثه خیز در جاده‌های استان با هدف ارتقای ایمنی راه‌ها و برنامه‌ریزی برای استقبال از مسافران نوروزی خبرداد.
استان،اصفهان،راهداري،شرياني،ايام،شهرسازي،برنامه،ارتقا،مقاطع، ...

خلاصه خبر

وی افزود: برنامه ریزی برای احداث وساماندهی پارکینگ‌های بزرگ مقیاس در حاشیه راه‌های شریانی وترانزیت استان برای استراحت مسافرین، پیشنهاد و جانمایی و پیگیری برای ایجاد پایگاه‌های امداد جاده‌ای به فواصل تقریبی ۵۰ کیلومتر در راه‌های شریانی استان، پیگیری رفع نقاط کور تلفن همراه در راه‌های شریانی استان از سازمان‌های متولی و رفع مشکلات مسیل‌ها و مقاطع سیلابی از دیگر اقدامات بعمل آمده پیش از آغاز ایام تعطیلات بوده است.
رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان اصفهان از تعریض محورهای شریانی و بهسازی رویه راههای استان و تکمیل بیش از ۱۳۰ کیلومتر راه روستایی استان خبر داد و گفت: با هدف ارتقا ایمنی راههای استان اصفهان، بیش از ۵۰ درصد از ۱۱۸ نقطه پرتصادف ودارای تصادف استان رفع و اقدامات لازم برای افزایش میدان دید با استفاده از تجهیزات وماشین آلات راهداری با تعریض و ترانشه برداری حاشیه راه‌ها و احداث زیرگذرهای باکسی بعمل آمده است.