خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دبیر جدید ستاد امر به معروف کردستان معرفی شد- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 11:46
دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان معرفی شد.
معروف،منكر،نهي،ستاد،استان،كردستان،دبير،جامعه،فريضه،كشور،الهي ...

خلاصه خبر

وی وجود 600 آیه قرآن در باب امر به معروف نهی از منکر در قرآن را نشان از اهمیت این فریضه الهی دانست و گفت: اخلاق‌مداری زنان و آقایان جامعه را متحول می‌کند، همه با هم باید مسئولیت در امربه معروف و نهی از منکر را جدی بگیریم.
وی با بیان اینکه باید در جریان امر به معروف و نهی از منکر سختی‌ها را قبول کرد و با کوچک‌ترین واکنش مردمی از کوره در نرویم، افزود: معروف بر منکر مقدم‌ و ارجحیت داشته و با این فریضه می‌توان جامعه را پاک و از گسترش آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کرد.
امر به معروف معقولانه باشد
حجت‌الاسلام حمید رضا صادق‌زاده، معاون امور استان‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور نیز، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، اظهار داشت: آمران به معروف و نهی از منکر نسبت به اجرای این فریضه الهی دغدغه‌مندند.
معاون امور استان‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر باید معقولانه و ابتدا از خود مسئولان آغاز شود، خاطرنشان کرد: اکنون فاز مطالبه‌گری مردم به‌خوبی در حال انجام و قدرتمندانه ادامه خواهد داشت.
حسینی از چهره‌های دانشگاهی و پیش از این جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان بود.