خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تردد در بنادر مرکزی و بنادر غرب هرمزگان ممنوع شد- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 11:46
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه با توجه به شرایط نامساعد جوی تردد در بنادر مرکزی و بنادر غرب هرمزگان طی روزهای آینده محدود و ممنوع شد گفت: هموطنان با اطلاع از شرایط جوی دریایی سفر خود را برنامه ریزی کنند.
بنادر،دريايي،هرمزگان،استان،ظهر،چهارشنبه،غرب،1402،مكي،وزش،مسافري

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، اسماعیل مکی زاده ظهر امروز با اشاره به هشدارهای هواشناسی استان برای روزهای سه‌شنبه اول فروردین تا پایان هفته جاری اظهارکرد: ناپایداری وضعیت جوی و دریایی به صورت رگبار باران و رعد و برق، وزش باد نسبتا شدید و مواج شدن دریا زمینه را برای ارتقا ایمنی سفر دریایی محدودیت‌هایی در بنادر مرکز استان و ممنوعیت‌های در بنادر غرب هرمزگان طی روزهای آینده ایجاد شود.
دبیر کمیته خدمات حمل و نقل دریایی نوروز 1402هرمزگان با بیان اینکه از ظهر چهارشنبه تا صبح پنجشنبه در مناطق دریایی مرکز هرمزگان (بندرعباس، قشم، هرمز، لارک، هنگام، خمیر، لافت و پُل) شاهد فعالیت این جریان خواهیم بود، تصریح کرد: امتداد این جریان از ظهر چهارشنبه تا صبح جمعه در مناطق دریایی غرب هرمزگان (لنگه، کیش، چارک، آفتاب، لاوان، سیری، ابوموسی و جزایر تنب) بوده که به منظور حفظ ایمنی هموطنان ارائه خدمات در بنادر غرب استان متوقف خواهد شد.