خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

غبار روبی و تجهیز نمازخانه‌های مترو تهران

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 11:36
با توجه به تقارن حلول ماه مبارك رمضان و ايام نوروز، تمام نمازخانه‌هاي مترو جهت استفاده مسافران روزه‌دار تكميل و تجهيز می شوند.
ايستگاه،خط،ميدان،فاز،مترو،شهيد،نمازخانه،نماز

خلاصه خبر

تكميل و تجهيز نمازخانه ايستگاه‌هاي مترو به منظور ايجاد رفاه و آسايش مسافران جهت اقامه نماز، در چند فاز از اسفند ماه در 30 نمازخانه آغاز شده است.
در فاز اول فرش مخصوص نمازخانه (به متراژ هزار و ۲۰۰ متر مربع) و ديگر وسايل مورد نیاز در نماز خانه ايستگاه هاي قلهك، خيام، پانزده خرداد، شهرري، دكتر شريعتي، كهريزك ، ميدان محمديه، در خط يك و ايستگاه هاي امام حسين (ع)، فدك، شهيد نواب صفوي، بهارستان، سبلان و پايانه صادقيه، در خط دو و ایستگاه ميدان حضرت ولي‌عصر(‌عج) در خط سه، ايستگاه‌هاي ميدان انقلاب اسلامي و دروازه دولت، در خط چهار و ايستگاه‌هاي شهيد ستاري، شهيد اشرفي اصفهاني، يادگار امام (ره)، مرزداران، شهرك آزمايش، شهداي هفده شهريور و شهید رضایی در خط شش و ايستگاه هاي آهنگ، ميدان قيام، ميدان محمديه و بوستان گفتگو در خط هفت به همت ستاد اقامه نماز شركت بهره‌برداري مترو تهران و حومه تعويض شده است.
گفتنی است، در این ایام کرسی اذان در ایستگاه های مترو با همکاری فرهنگسرای مترو برپا می شود.