خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 14 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ارائه خدمات به مسافران نوروزی در ۲۷ امامزاده در مسیر جاده‌ها

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 11:30
اردبیل- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: در ایام تعطیلات نوروزی و ماه مبارک رمضان در ۲۷ امامزاده در مسیر جاده‌های اصلی برای مسافران و گردشگران ارائه خدمات شبانه‌روزی خواهیم داشت.
مساجد،مسافران،ارائه،هيئت،اردبيل،ستوده،امناي،گردشگران،معنوي،ش ...

خلاصه خبر

وی تأکیدات نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل را در باز بودن مساجد سطح شهر برای ارائه خدمات به مسافران و گردشگران در تعطیلات نوروزی و همزمانی با ماه مبارک رمضان تصریح کرد: جلسه و همایش تبیینی برای هیئت امنای مساجد برگزار کردیم تا تاکید امام جمعه اردبیل نصب‌العین همه هیئت امنا و ریش سفیدان مساجد و محلات باشد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: در کنار امامزاده‌ها و بقاع متبرکه، تلاش بر این است تا مساجد معین و اصلی شهر در این ایام باز بوده و برای مسافران و گردشگران ارائه خدمات متنوع را شاهد باشیم.
وی ظرفیت مردمی هیئت امنای مساجد را یادآور شد و بیان کرد: ما سعی می‌کنیم با مدیریت محیط تعاملی از ظرفیت هیئت امنای مساجد که در طول سال برای احیای شعائر دینی و ارزش‌های الهی تلاش می‌کنند، همراهی لازم را داشته باشیم.