خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرمانداران آذربایجان غربی در روند توسعه استان فعالانه عمل کنند

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 11:18
ارومیه - استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر نقش موثر فرمانداران در روند توسعه استان، گفت: فرمانداران در روند توسعه استان نقش آفرینی نمایند و در تصمیم گیری ها فعالانه عمل کنند.
استان،اظهار،اشاره،ادامه،توسعه،معتمديان،فرمانداران،شهرستاني،س ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، محمدصادق معتمدیان صبح یکشنبه در گردهمایی فرمانداران استان با اشاره به سفرهای شهرستانی انجام شده در سال گذشته با اشاره به تلاش‌های انجام شده در استان اظهار کرد: با تلاش‌های شبانه روزی و جهادی مدیران و کارکنان در استان شاهد رشد شاخص‌های توسعه در بخش‌های مختلف استان هستیم‌.
وی ادامه داد: در این سفرها که با برنامه ریزی کامل انجام شد اولویت‌های هر شهرستان بر اساس نیازها و مطالبات مردم احصا و با تصویب مصوبات در شورای برنامه ریزی و توسعه استان نقشه راه توسعه هر شهرستان مشخص شده است.
استاندار آذربایجان‌غربی در ادامه سخنان خود با اشاره به تلاش‌های شبانه روزی و جهادی مدیران استان در سال ۱۴۰۱ اظهار داشت: با تلاش‌های انجام شده اقدامات مؤثری در حوزه‌های عمرانی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در استان انجام شده است.