خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 03 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خسروپناه: تدوین سند فرهنگی بحران مورد توجه قرار گیرد- اخبار دین ، قرآن و اندیشه - اخبار فرهنگی تسنیم

تسنیم | فرهنگی و هنری | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 10:51
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: باید پیوست های فرهنگی برای رسیدگی روحی و معنوی به آسیب دیدگان در بحران در قالب یک سند مورد توجه قرار گیرد.
احمر،هلال،جمعيت،فرهنگي،انقلاب،موضوع،شوراي،خسروپناه،پشتوانه،د ...

خلاصه خبر

خسروپناه در این جلسه ضمن تشکر از خدمات جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر مزایایی دارد که جاهای دیگر ندارند یا کمتر از آن برخوردار هستند و آن هم خدمت‌ بی‌تکلف به مردم است.
ماموریت سال آینده هلال احمر؛ آموزش و پیشگیری وی اضافه کرد: امتیاز دیگری که در جمعیت هلال احمر به چشم می‌آید این است که انسان‌هایی را تربیت می‌کنند که خدمتگزار مردم‌اند.
عده‌ای از همکاران شما داوطلبان خدمت‌رسانی‌اند؛ علاوه بر اینها باید با داوطلبان پژوهشی نیز ارتباط داشته باشید و از کمک آنها استفاده کنید.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی بیان کرد: بنده معتقدم ریشه موفقیت‌های هلال احمر، اخلاق و رفتارش است.
اگر جوانانِ داوطلبی که در هلال احمر حضور دارند، در کنار آموزش امداد و نجات، آموزش‌های اخلاقی، معنوی و سبک زندگی نیز ببینند، امداد و نجات‌شان اثربخش‌تر خواهد بود.
همچنین گزارشی از فعالیت‌های سازمان جوانان‏، داوطلبان، معاونت آموزش و پژوهش‌های در دست انجام ارائه و نیاز ارتقای مؤسسه آموزشی هلال احمر به دانشگاه و همچنین راه‌اندازی دانشگاه بین‌المللی جمعیت هلال احمر ارائه شد.