خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پایان سال ۱۴۰۱ و آرزویی که دشمن به گور برد

مشرق | سیاسی | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 10:37
دشمن در جنگ همه‌جانبه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی علیه مردم ایران، به شبکه نیابتی در داخل امید بسته است. «قاتلان امید مردم» در داخل و خارج همچنان مشغول کارند.
ايران،دشمن،اميد،كرونا،افتتاح،ملت،جنگ،گسل،داخل،انقلاب،كشور،تر ...

خلاصه خبر

و همچنین افتتاح طرح آبرسانی به ١۵٠٠ روستای کشور، پالایش روزانه ۱۰۰ هزار بشکه نفت ایران در ونزوئلا، حضور ده‌ها میلیونی مردم در مراسم ۱۳ آبان در سراسر کشور، پرتاب موفق موشک بالستیک قاره‌پیمای «قائم۱۰۰»، رونمایی از سامانه پدافندی ارتقاءیافته «باور۳۷۳»، افتتاح بزرگ‌ترین پروژه ریلی و ترانزیتی کشور در سیستان و بلوچستان، موفقیت دانشمندان ایرانی در درمان سرطان خون با روش ژن‌درمانی، جلوگیری از قطعی مکرر برق در تابستان و افت فشار گاز در زمستان، حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع گروهک‌های تروریستی ضدایرانی در اقلیم کردستان عراق، افزایش ۲برابری تولید گاز با وجود تحریم‌ها، بهره‌برداری از مدرن‌ترین طرح آبرسانی کشور در سنندج.
و همچنین افتتاح فاز ۱۴ پالایشگاه پارس جنوبی، راه‌اندازی ۲ پروژه آب شیرین کن در بوشهر، رونمایی از تونل‌های زیرزمینی پدافند هوایی در جریان رزمایش مدافعان آسمان ولایت، دریافت جنگنده‌های «سوخو۳۵» از روسیه، سفر مهم رئیس‌جمهور کشورمان به چین، دریافت جنگنده‌های «سوخو۳۵» از روسیه، توافق ایران و عربستان به از سرگیری روابط و افتتاح پیشرفته‌ترین و مجهزترین مرکز پیشگیری و درمان سرطان در منطقه.
و اما این نقاط قوت و این موفقیت‌های چشمگیر و تحسین‌برانگیز قطعا به مذاق دشمن خوش نیامده و پروژه آشوب در اواخر شهریور سال جاری که چندین ماه به طول انجامید، از تبعات خشم و وحشت دشمن از این پیشرفت‌ها و موفقیت‌ها بود.
یکی از علت‌های اینکه این آشوب با عنوان «جنگ ترکیبی» یا «جنگ هیبریدی» نامیده شد این بود که در آن به‌صورت همزمان بر چند گسل تمرکز شد.
الف- گسل جنسیتی، ب- گسل قومیتی، ج- گسل شیعه و سنی، د- گسل طبقاتی، و ه- گسل نسلی.
همان‌طور که رهبر حکیم انقلاب فرمودند در جریان جنگ ترکیبی طراحی شده علیه ملت ایران در سالجاری، «اراده جمهوری اسلامی بر نقشه جامع دشمن پیروز شد».
اما با این وجود نباید از کید و حیله دشمن غافل شد.
دشمن در مقاطع مختلف و از جمله در جنگ ترکیبی اخیر، «امید مردم ایران» را نشانه گرفته است.
همه دست‌وپا زدن‌های دشمن برای این است که اولا امید را در دل مردم ایران بکُشد، ثانیا خشم و ترس را در افکارعمومی نهادینه کند و ثالثا به هر طریقی به دوقطبی و تفرقه و ایجاد شکاف میان مردم دامن بزند.
دشمن روی امید ملت ایران متمرکز است.
«قاتلان امید مردم» در داخل و خارج همچنان مشغول کارند.
این وجیزه را با این دعای دلنشین به پایان می‌بریم که؛ یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال.
ان‌شاءالله سال ۱۴۰۲ سال ظهور مولا و آقایمان حضرت صاحب‌الزمان(ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) باشد.