خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تمهیداتی پلیس کرمان برای پیشگیری از سرقت و کاهش تصادفات جاده ای- اخبار کرمان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 09:54
رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه پلیس برای پیشگیری از سرقت و کاهش تصادفات و تلفات جاده ای تمهیداتی اندیشیده و در حال اجرا است گفت: طرح ویژه نوروزی پلیس با استفاده از تمام ظرفیت های خود و سایر نهادها آغاز شده است.
پليس،كرمان،پيشگيري،استان،مراقبت،ايام،سرقت،رانندگي،اشاره،پريو ...

خلاصه خبر

سرهنگ علیرضا پریور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمان با تبریک ایام عید نوروز، اظهار داشت: خداوند در قرآن کریم فرموده است سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی‌دهد، مگر آن که آن قوم خودشان بخواهند و امیدواریم در سال نو بهترین‌ها برای همشهریان ما رقم بخورد.
پریور با بیان اینکه پیشگیری از سرقت بسیار اهمیت دارد و استفاده از دوربین مداربسته و قفل ایمن و تجهیزات حفاظتی مدرن در پیشگیری از سرقت توصیه می‌شود گفت: متاسفانه مردم طلاجات و پول نقد خود را در خانه نگهداری می‌کنند در حالی که می‌توانند این پول و اسناد را در صندوق امانات بانک‌ها بسپارند.
پریور اظهار داشت: در جاده‌های استان با همکاری گروه‌های جهادی و هیئت‌های مذهبی تعدادی موکب پذیرایی از مسافران نوروزی تدارک دیده شده که رانندگان می‌توانند توقفی هر چند کوتاه داشته و استراحت کنند و سپس به رانندگی خود ادامه بدهند.