خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 14 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دستورالعمل پرداخت فوق العاده تمام وقت جغرافیایی اساتید ابلاغ شد

مهر | دین و اندیشه | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 09:52
دستورالعمل جدید «پرداخت فوق العاده تمام وقت جغرافیایی اعضای هیات علمی» در دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی ابلاغ شد.
وقت،هيات،علمي،دستورالعمل،جغرافيايي،آموزشي،محاسبه،اعضاي،فعالي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، هیات رئیسه دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، «دستورالعمل جدید پرداخت فوق العاده تمام وقت جغرافیایی اعضای هیات علمی» را که به منظور بهره گیری از خدمات تمام وقت اعضای هیات علمی و ارتقای سطح فعالیت های آموزشی، پژوهشی و اجرایی این اساتید تهیه و تنظیم شده است، تصویب و ابلاغ کرد.
دکتر حسین محققی کمال دبیر امور هیات علمی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، درباره این دستورالعمل گفت: در این دستورالعمل، شرایط لازم و مولفه های موثر در محاسبه فوق العاده تمام وقت جغرافیایی اعلام شده است.
دبیر امور هیات علمی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، افزود: نحوه محاسبه امتیازات فعالیت های پژوهشی – فناوری، اجرایی و حضور فیزیکی در دانشگاه نیز در قالب جداول درج شده در این دستورالعمل، مشخص شده است.