خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

۱۱۰ درصد سهم اشتغال شهرستان سربیشه امسال محقق شده است

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 09:22
بیرجند- فرماندار سربیشه، گفت: در سال ۱۴۰۱ نزدیک به ۱۱۰ درصد سهم تعهد اشتغال این شهرستان که در سامانه رصد به ثبت رسیده، محقق شده است.
اشتغال،شهرستان،سربيشه،كشاورزي،ايجاد،تومان،پايدار،تسهيلات،جلس ...

خلاصه خبر

فرماندار سربیشه با اشاره به اهمیت اشتغال آفرینی و ظرفیت‌های شهرستان، افزود: برای ایجاد رشد و پیشرفت در سطح شهرستان باید به دنبال برنامه‌ریزی برای کارهای بزرگ و صنایع شرکت‌های با اشتغال آفرینی بالا باشیم چون صنایعی هستند که به اشتغال پایدار منجر می‌شود.
محمد علی یکه خانی، مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سربیشه با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون ۶ جلسه کمیته اشتغال در شهرستان برگزار شده است، گفت: در این جلسات کمیته اشتغال تعداد ۳۳ مصوبه داشته‌ایم.
محمدرضا زرگری، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سربیشه در این جلسه از جذب سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد تومانی بخش کشاورزی شهرستان سربیشه در سال ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: بهره برداری از پروژه‌های مهم با سرمایه گذاری بالغ بر ۲ هزار میلیارد ریال در سال جدید صورت می‌گیرد.
نظری فرد معاون اداره بهزیستی شهرستان سربیشه در این جلسه گزارشی از وضعیت تسهیلات اشتغالزایی ارائه کرد و گفت: در سال جاری کل سهمیه اشتغال بهزیستی شهرستان مبلغ ۸ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان بوده که مبلغ ۶ میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان جذب شده است.