خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تدوین سند فرهنگی بحران در هلال‌احمر مورد توجه قرار گیرد

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | شنبه، 27 اسفند 1401 - 23:42
بیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: باید پیوست‌های فرهنگی برای رسیدگی روحی و معنوی به آسیب‌دیدگان در بحران در قالب یک سند مورد توجه قرار گیرد.
احمر،هلال،جمعيت،فرهنگي،موضوع،خسروپناه،انقلاب،شوراي،پشتوانه،د ...

خلاصه خبر

حجت‌الاسلام‌والمسلمین خسروپناه:
دکتر خسروپناه در این جلسه ضمن تشکر از خدمات جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر مزایایی دارد که جا‌های دیگر ندارند یا کمتر از آن برخوردار هستند و آنهم خدمت بی‌تکلف به مردم است.
وی اضافه کرد: امتیاز دیگری که در جمعیت هلال احمر به چشم می‌آید این است که انسان‌هایی را تربیت می‌کنند که خدمتگزار مردم‌اند.
اینکه امیرالمؤمنین خودشان شخصاً به درب منازل می‌رفتند و خدمت می‌کردند، درس بزرگی برای ماست.
این موضوع یعنی همه ما خدمتگزار مردم هستیم.
عده‌ای از همکاران شما داوطلبان خدمت‌رسانی‌اند؛ علاوه بر این‌ها باید با داوطلبان پژوهشی نیز ارتباط داشته باشید و از کمک آن‌ها استفاده کنید.
اگر جوانانِ داوطلبی که در هلال احمر حضور دارند، در کنار آموزش امداد و نجات، آموزش‌های اخلاقی، معنوی و سبک زندگی نیز ببینند، امداد و نجات‌شان اثربخش‌تر خواهد بود.
همچنین گزارشی از فعالیت‌های سازمان جوانان‏، داوطلبان، معاونت آموزش و پژوهش‌های در دست انجام ارائه و نیاز ارتقا موسسه آموزشی هلال احمر به دانشگاه و همچنین راه‌اندازی دانشگاه بین‌المللی جمعیت هلال احمر ارائه شد.