سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حضور استاندار قزوین در بازار سنتی و مراکز عرضه کالاهای اساسی + تصاویر- اخبار قزوین - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 27 اسفند 1401 - 21:43
استاندار قزوین در آستانه فرارسیدن عید نوروز با همراهی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری قزوین و فرماندار قزوین از بازار سنتی و مراکز عرضه کالاهای اساسی در قزوین بازدید کرد.
قزوين،استاندار،نوروز،آستانه،بازديد،ميوه،توزيع

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین امروز در آستانه فرارسیدن عید نوروز با همراهی علی رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری قزوین و عباس کاظمی فرماندار قزوین از بازار سنتی قزوین بازدید کرد.
همچنین استاندار قزوین در بخش دیگری از این بازدید از یکی از مراکز عرضه میوه و کالاهای اساسی تنظیم بازار و یکی از نانوایی‌های شهر قزوین دیدن کرد و در جریان تحوه توزیع کالاهای اساسی، میوه و نان در آستانه نوروز 1402 قرار گرفت.
در این بازدید استاندار قزوین با کسبه و صنوف در بازار سنتی قزوین صحبت کرد و از نزدیک در جریان دغدغه‌ها و مشکلات آنان قرار گرفت.
همچنین اعلایی در ادامه با سرکشی به بازارچه‌های موقت عرضه میوه تنظیم بازاری در جریان نحوه توزیع پرتقال و سیب توسط این میادین به مردم قرار گرفت و از مردم درباره کیفیت کار این مراکز پرس‌وجو کرد.
در نهایت هم استاندار قزوین به یک نانوایی ماشینی در شهر قزوین سر زد و درباره کم‌وکیف پخت و توزیع نان در شهر قزوین در آستانه عید نوروز و بعد از تحویل سال توصیه‌هایی را به مسئولان کرد.
در این بازدیدها فرمانده قرارگاه امنیت غذایی و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و تعدادی از مدیران استانی هم حضور داشتند.
انتهای پیام/