خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دعوت کمیته همدان از مردم برای شرکت در طرح اطعام مهدوی- اخبار همدان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 27 اسفند 1401 - 21:43
مدیرکل کمیته امداد استان همدان با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و آغاز طرح اطعام مهدوی گفت: این طرح در سه قالب افطاری ساده، توزیع بسته معیشتی و طبخ و توزیع غذای گرم آغاز می شود که برای اجرای آن از عموم مردم دعوت به همکاری میکنیم.
تومان،استان،نفر،كمك،پرداخت،خانوار،امداد،كميته،هزينه،مسكن،واح ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان محمد رسول شیخی زاده در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه 61 هزار نفر معادل 12 درصد خانوارهای استان تحت پوشش کمیته امداد هستند اظهار داشت: از این تعداد 44 هزار و 870 نفر سالمند، 2 هزار و 12 نفر بیماران خاص،صعب العلاج، مزمن و معلول؛ 18 هزار و 756 نفر دانش آموز و 869 نفر دانشجو هستند.
وی با اشاره به اینکه از مجموع 61 هزار نفر خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان، 27 هزار خانوار روستایی و 6 هزار و 556 خانوار مستاجر هستند افزود: از این تعداد خانوار مستاجر، 439 خانوار در روستا مستاجر هستند.
شیخی زاده افزود: قرار است 129 واحد مسکونی توسط بنیاد علوی و بنیاد مستضعفان و 800 واحد توسط بنیاد مسکن، بسیج سازندگی و کمیته امداد در استان برای محرومان احداث شود.
مدیرکل کمیته امداد استان همدان با اعلام اینکه از محل صدقات نیز 7 میلیارد و 700 میلیون تومان برای احداث مسکن محرومان هزینه شده است مطرح کرد: 300 میلیون تومان هم خیران در این عرصه کمک کرده اند.