خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

۲ ایستگاه جدید آتش نشانی در شهر ایلام ضرورت دارد

مهر | استان‌ها | شنبه، 27 اسفند 1401 - 21:41
ایلام-استاندار ایلام گفت: ۲ ایستگاه جدید آتش نشانی در شهر ایلام ضرورت دارد.
اعتبار،تومان،استان،ايلام،سفر،شهرداري،مبلغ،شهرستان،حوادث،حقوق ...

خلاصه خبر

نماینده عالی دولت در استان در رابطه با تجهیز کردن شهرداری‌های استان نیز افزود: اعتبارت لازم برای خرید ۲۶ کامیون ویژه حمل زباله برای ۲۶ شهرداری استان تأمین شده و به زودی این کامیون‌ها در اختیار تمامی شهرداری‌های استان غیر از شهرداری ایلام قرار می‌گیرد، علاوه بر این اعتبار لازم برای خرید ۴ تانکر آب‌رسانی برای شهرداری‌های شهرستان‌های هلیلان، چوار، مهران و آبدانان تامین شده است.
وی در ادامه با اشاره به سفر با خیر و برکت ریاست محترم جمهور به استان گفت: اعتبار استان دو هزار و ۳۱۸ میلیارد تومان بود، که در جریان دیدار با ریاست محترم جمهور مبلغ ۸۰۰ میلیارد به اعتبارات سفر افزوده شد.
بهرام‌نیا خاطرنشان کرد: کل اعتبار در نظر گرفته شده برای شهرستان ملکشاهی ۶۱۴ میلیارد تومان است، در حالی که اعتبار استانی ملکشاهی ۸۲ میلیارد تومان بوده که با ۵۳ درصد تخصیص رقم اعتبار ۴۳ میلیارد دریافت کرده بود اما در این دولت و ظرف یک سال به اندازه ۱۳ سال اعتبار استانی به این شهرستان تخصیص داده شده است، همچنین سهم اعتبار شهرستان کمتر توسعه هلیلان نیز ۵۲۴ میلیارد تومان بوده است.