خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دولت به دنبال افزایش سرمایه های اجتماعی نظام است

مهر | استان‌ها | شنبه، 27 اسفند 1401 - 21:28
قشم - معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت با کار و تلاش شبانه روزی و گسترده به دنبال افزایش سرمایه های اجتماعی نظام و بازگشت اعتماد عمومی مردم است.
كشور،نظام،ايران،قشم،حسيني،خداوند،جمهور،دنيا،رئيس،وَ،فرموده_ان ...

خلاصه خبر

وی با یادآوری دوران سراسر شکوه و حماسه دفاع مقدس که ما در یک نبرد نا برابر در مقابل همه دنیا قرار داشتیم، گفت: در آن زمان همین کشور آلمان که مدعی حقوق بشر است تسلیحات و بمب‌های شیمیایی را به صدام می‌داد تا در سردشت، حلبچه و سایر جبهه‌های حق علیه باطل استفاده کند.
در آن زمان تمام دنیا از رژیم بعثی صدام حمایت و به آن کمک می‌کردند اما عاقبت ما پیروز شدیم بخاطر اینکه روحیه جهاد، ایثار و شهادت وجود داشت و خداوند هم کمک می‌کرد.
حسینی اظهار کرد: امام عظیم الشان و راحل ما که آن جایگاه رفیع را داشتند می‌فرمودند اگر به من، خدمتگزار بگویید، بهتر از آن است که رهبر بگویید، یا شهید بهشتی نیز فرموده اند ما شیفتگان خدمتیم و نه تشنگان قدرت و مولا علی (ع) هم در آن فرمان معروف خودشان به مالک اشتر فرموده اند: وَ أَشْعِرْ قَلْبَکَ الرَّحْمَةَ لِلرَّعِیَّةِ وَ الْمَحَبَّةَ لَهُمْ وَ اللُّطْفَ بِهِمْ - مهربانی به رعیت و دوست داشتن آنها و لطف در حق ایشان را شعار دل خود ساز و کارگزار، مسوول و مدیر در نظام اسلامی باید چنین نگاهی داشته باشد.
وی گفت: امام صادق علیه السلام فرموده اند: الماشی فی حاجَةِ أخیهِ کالسّاعی بینَ الصَّفا والمَرْوَةِ - کسی که در راه برطرف ساختن نیاز برادر خود قدم بردارد چونان کسی است که سعی میان صفا و مروه به جای آورد.