خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 03 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

معاون پارلمانی رئیس جمهور: با ذخایر معادن می توان کشور را مدیریت کرد- اخبار جزایر خلیج فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 27 اسفند 1401 - 21:16
معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به تلاش های دولت برای رفع مشکلات مردم گفت: هفت درصد منابع و ذخایر معدنی دنیا در ایران قرار دارد و ذخایر معادن به تنهایی می تواند کشور ما را مدیریت کند .
قشم،تلاش،دولت،حسيني،اميد،كشورمان،رفع،مشكلات،رئيس،اتفاقات،نشا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قشم، سیدمحمد حسینی در نشست آغاز به کار رسمی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم که با حضور روسای کمیته‌های هفده‌گانه و اعضای ستاد اجرایی آن در سالن رشد سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد، اظهار داشت: امروز بسیاری از کشورهای بزرگ از جمله چین به منابع انرژی ما نیاز دارند و این منابع و ذخایر هم می‌تواند نیازهای دیگران را تامین کند و در مقابل ما هم نیازهایی که داریم را برطرف کنیم.
حسینی گفت: با توجه به سیاست‌های دولت برای تعامل با دنیا، باید با تلاش مضاعف، ظرفیت‌های گردشگری کشورمان به ویژه جزیره قشم به علاقمندان صنعت گردشگری در جهان معرفی شود.
وی اضافه کرد: وجود ظرفیت‌هایی همچون سواحل زیبا، دره‌ ستاره‌ها، تنگه چاهکوه، طولانی‌ترین غار نمکی جهان، جنگل دریایی حرا، دره‌تندیس‌ها، جزایر ناز، هوای پاک و مردمان خوب جزیره قشم نشان از عنایت ویژه‌ خداوند به این منطقه دارد که باید از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.