خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 03 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اختصاص ۱۳ بوستان با ظرفیت ۲۵ هزار چادر مهمانان نوروزی در بندرعباس

مهر | استان‌ها | شنبه، 27 اسفند 1401 - 21:06
بندرعباس - شهردار بندرعباس گفت: ۱۳ بوستان با ظرفیت ۲۵ هزار چادر معادل ۱۵۰ هزار نفر برای مهمانان نوروزی در نظر گرفته ایم.
بندرعباس،نوروزي،مهمانان،شهر،اشاره،برنامه،اسكان،غرفه،بوستان،گ ...

خلاصه خبر

نوبانی با اشاره به اینکه ۱۳ بوستان برای اقامت و اسکان مهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: بوستان های پارک جنگلی، شورا، جهاد، دولت، ولایت، غدیر، کپسکن، گل ها، دباغیان، کمپ اسکان و بوستان اسکان یک و دو پشت شهر بندرعباس برای اقامت مهمانان نوروزی در نظ گرفته شده است.
شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه در حل مشکل آسفالت شهر بندرعباس تاکید ویژه داریم و با فازبندی این موضوع را برطرف می کنیم، عنوان کرد: به شهروندان قول می دهم که در سال آینده وضعیت آسفالت شهر بندرعباس بهبود یابد و به طور حتم تغییرات را شهروندان لمس می کنند.
وی با بیان اینکه با توجه با تقارن ماه مبارک رمضان و نوروز نیز برنامه های ویژه ای در نظر گرفته ایم، تصریح کرد: با همکاری مساجد سطح شهر بندرعباس در ماه مبارک رمضان نیز برنامه های ویژه ای در نظر گرفته ایم که در این ماه مبارک به اجرا در می آید.