خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

افزایش یک هزار میلیارد تومانی اعتبار برای زیرساخت های کشاورزی لرستان- اخبار لرستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 27 اسفند 1401 - 20:15
نماینده پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انجام مطالعه سد چولهول پلدختر از افزایش هزار میلیارد تومانی اعتبار برای زیرساخت های کشاورزی لرستان در سفر رئیس جمهور خبر داد.
پلدختر،لرستان،معمولان،اعتبار،مصوب،سد،ملت،كشاورزي،تومان،اشاره ...

خلاصه خبر

کاظمی با اشاره به اینکه با ارتقای بخش معمولان به شهرستان قدمی مثبت برای رفع محرومیت این منطقه برداشته‌ شده است، گفت: با همکاری و همت دولت، وزارت کشور و استانداری لرستان در نیمه اول سال جدید شاهد استقرار فرمانداری معمولان هستیم و اعتبارات، امکانات و خدمات به مردم تسهیل می‌شود.
نماینده پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود دو هزار میلیارد تومان در سفر دولت به لرستان کمتر از استان‌های همسایه ما برای زیربخش‌های کشاورزی این استان مصوب شد، تصریح کرد: 873هزار هکتار زمین کشاورزی در لرستان وجود دارد که 855میلیارد تومان در سفر دولت به لرستان برای آن‌ها مصوب شد.
وی افزود: تکمیل دیواره‌های ساحلی پلدختر و معمولان،حقابه شهرستان پلدختر از سد معشوره، تکمیل ایستگاه‌های پمپاژ جایدر، واشیان، چم‌مهر و احداث سدهای بن لار و چولهول را به وزارت نیرو درخواست داده‌ایم.