خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اسکان 53 هزار و 805 نفر روز در مدارس فارس تا 27 اسفندماه- اخبار فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 27 اسفند 1401 - 19:43
مدیرکل آموزش و پرورش فارس ورئیس کمیته اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر استان گفت: نظارت و بازدید مستمر از مدارس واماکن اسکان مهمانان نوروزی در سطح استان به صورت روزانه در دستور کار خواهد بود
اسكان،فارس،استان،ستاد،كميته،پرورش،سفر،آموزش،اجرايي،رئيس،مدار ...

خلاصه خبر

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس ودبیر کمیته اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر استان نیز در این جلسه گفت: این اولین بار است که آموزش و پرورش فارس به عنوان مسئول کمیته اسکان مسافران نوروزی در استان انتخاب و مدیرکل آموزش و پرورش به عنوان رئیس کمیته اسکان ستاد تسهیلات سفر استان انتخاب شده است.
رئیس اداره رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس ادامه داد: فارس در بین استان‌های کشور بیشترین مکان را به اسکان مسافران تخصیص داده است و با اختلاف زیادی در صدر قرار داریم.
دبیر کمیته اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر استان فارس تصریح کرد: تا صبح روز شنبه 27 اسفند ماه بیش از 19 هزار مسافر نوروزی در قالب 5 هزار 490 خانواده و 53 هزار 805 نفر روز در مدارس واماکن وابسته به آموزش وپرورش فارس اسکان داده شده اند.