خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آماده باش ۴ هزار نیروی پلیس برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی

مشرق | اجتماعی و حوادث | شنبه، 27 اسفند 1401 - 19:41
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور از آماده‌باش بیش از ۴ هزار نیروی پلیس برای ارائه خدمات به مسافران در ایام نوروز خبر داد.
كشور،انتظامي،رضايي،سردار،پليس،سفر،تصادفات،جانشين،نكنند،فرمان ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، سردار قاسم رضایی امروز شنبه در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرماندهان انتظامی خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کشور ایران از آرامش و فضای شادی برخوردار است و مردم همیشه خوش سفر هستند و سفر را در مسیر عبادت یعنی صله ارحام می‌دانند که با این نگاه، تجربه پلیس نشان می‌دهد امسال بیش از سال‌های قبل سفر خواهیم داشت.
سردار رضایی بیان داشت: انتظامی کشور برای خدمات‌رسانی به مردم شریف و انقلابی ایران در ایام نوروز که همه به گشت و گذار، صله ارحام، تفریح و زیارت می‌روند، برای ارائه خدمات به مردم آماده‌باش است.
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت:: توصیه و درخواست ما از همه مسافران این است، تمامی مقررات مانند پرهیز از سرعت غیرمجاز و سبقت از راست را رعایت کنند و در ۳۰ کیلومتری شهرها با سرعت رانندگی نکنند زیرا بیش از ۶۰ درصد تصادفات، صدمات و تلفات در ۳۰ کیلومتری شهرها به وقوع می‌پیوندد.
سردار رضایی افزود: دیگر اعضای خانواده هم در صورت مشاهده تخلف، به راننده تذکر دهند تا تصادفات به حداقل برسد.
سردار رضایی بیان کرد: آنچه متخصصان، وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت و سازمان پدافند غیرعامل گزارش دادند بیش از ۸۰ تا ۹۰ درصد این موضوعات ناشی از استرس و اضطراب و بعضی جاها بازیگوشی بوده یعنی دانش‌آموزان کارهایی را انجام می‌دادند تا کلاس‌های درس تعطیل شود.