خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

واگذاری ۴۰ درصد پرونده‌ها به مراکز نیکوکاری خراسان جنوبی

مهر | استان‌ها | شنبه، 27 اسفند 1401 - 19:41
بیرجند- معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: در دو سال گذشته ۴۰ درصد به تعداد ۱۶ هزار و ۵۰۰ پرونده به مراکز نیکوکاری واگذار شده است.
امداد،حمايت،تومان،مددجويان،راستاي،كميته،استان،طرح،جهيزيه،مست ...

خلاصه خبر

وی با اشاره به حمایت از ۴۱ هزار خانواده معیشت بگیر در استان افزود: در دو سال گذشته ۴۰ درصد پرونده‌ها به مراکز نیکوکاری واگذار شده که ۷۲ مرکز و ۸۹ مددکار در مساجد مستقر هستند.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد خراسان جنوبی تصریح کرد: از طرف دفتر مقام معظم رهبری در راستای فرزندآوری و جوانی جمعیت طرحی به امداد و بنیاد مستضعفان ابلاغ شده است که در این طرح ۳ قلوها یا خانواده‌های پر نوزاد به محض به دنیا آمدن ۱۵ میلیون تومان بلاعوض داده می‌شود و در زمینه مسکن، شیرخشک، درمان و هزینه‌های دیگر حمایت می‌شوند.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد خراسان جنوبی با اشاره به اینکه با نگاه ویژه ریاست کمیته امداد نوعروسی را در صف انتظار جهیزیه نداریم، افزود: امسال یک هزار و ۹۵۱ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند با اعتبار ۵۴ میلیارد تومان اهدا شده است.