خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

طرح آرامش بهاری در ۵۰ بقعه متبرکه استان بوشهر اجرا می‌شود

مهر | استان‌ها | شنبه، 27 اسفند 1401 - 19:28
بوشهر- مدیرکل اوقاف و امورخیریه بوشهر از اجرای طرح آرامش بهاری و ضیافت الهی در ۵۰ بقعه متبرکه استان خبرداد.
امامزاده،بوشهر،بقاع،متبركه،ماه،خواني،رمضان،برپايي،شهرستان،اس ...

خلاصه خبر

وی از جمله برنامه‌های این طرح را با توجه به همزمانی ماه مبارک رمضان، برپایی محافل انس با قرآن جز خوانی به روش ترتیل خوانی عنوان کرد و گفت: ضبط برنامه‌های مجلس جز خوانی قرآن کریم با تلاوت نوجوانان بوشهری ویژه ماه مبارک رمضان امسال از سوی اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه و صدا و سیمای مرکز بوشهر در امامزاده محمد بن باقر (ع) محله خیام منطقه دو و امامزاده عبدالمهیمن (ع) محله شاهد منطقه دو شهر بوشهر به مدت هزار و ۵۰ دقیقه ضبط شده و در ایام ماه مبارک رمضان از سیمای استانی مرکز بوشهر و یکی از شبکه‌های تلویزیون ملی پخش می‌شود.
وی افزود: آماده سازی و تهیه امکانات مورد نیاز و فعال کردن غرفه‌های پاسخگویی به سوالات شرعی، تصحیح قرائت نماز، گفتمان‌های دینی تربیت فرزند، کودک و نوجوان، مشاوره (به ویژه در موضوع جمعیت و فرزند آوری) به عنوان بخشی از برنامه‌های خیمه‌های معرفت در بقاع متبرکه و امامزاده قاسم (ع) شهرستان بوشهر، امامزاده ابراهیم (ع) روستای نینیزک و امامزاده محمد فیروز (شاه پسر مرد) شهرستان دشتستان، امامزاده سلیمان بن علی (ع) شهرستان گناوه، امامزاده شاه حسین (ع) روستای بنک و امامزاده شاه ابوالقاسم (ع) شهرستان دیر و امامزاده بی بی نور روستای حرمیک شهرستان جم است.