خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نگاهی به انواع پوشش بیمه مسافرتی سامان- اخبار بازار تسنیم

تسنیم | بازار | شنبه، 27 اسفند 1401 - 16:44
از فوریت های دندان پزشکی تا هزینه بستری شدن در سفر؛
بيمه،سفر،مسافرتي،مسافر،خريد،شركت،مسافران،شرايط،سامان،پشتيبان ...

خلاصه خبر

به همین خاطر بهتر است پوشش‌های بیمه مسافرتی، گزینه‌های زیادی را پیش پای مسافران قرار دهند تا آن‌ها از مزایای یک سفر مطمئن بهره‌مند کنند..
بنیان‌گذاران این شرکت که از اهالی باتجربه صنعت بیمه کشور هستند، اعتقاد دارند که هم‌زمان با تغییر در سبک سفرها و مطابق شرایط روز، می‌توانند میزان و نوع پشتیبانی خود از مسافر را ارتقا دهند.
البته نوع خدمات بیمه برای سفر داخلی و خارجی تفاوت دارد که خوب است مسافر متوجه این تفاوت‌های جزئی باشد.
برای مثال اگر مسافر در سفر داخلی بیش از 3 روز بستری شده یا بیماری وی منجر به فوت شود، شرکت بیمه‌گر هزینه رفت‌وآمد یکی از بستگان به محل اقامت تا 15 روز تا سقف تعهد پرداخت می‌کند.
در بیمه مسافرتی خارجی اما، پوشش کلی‌تری در نظر گرفته شده، به نوعی که هزینه بازگشت غیرمنتظره مسافر بیمه‌شده به دلیل فوت بستگان درجه یک از سوی شرکت بیمه‌گر پرداخت خواهد شد.
مسئولان حوزه گردشگری همواره به مسافران توصیه کرده‌اند، اگر بیمه مسافرتی نداشته باشید در صورت بیماری، موارد پزشکی در کشور مقصد، مخارج قابل‌توجهی به خرج سفر اضافه می‌کند.
در همین راستا پوشش‌های ویژه‌ای از سوی بیمه مسافرتی سامان در حال ارائه است که با توصیه سیاست‌گذاران بخش سفر به مسافران هماهنگی بسیاری دارد.