خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جهش بانک ایران زمین در سال جدید با زیرساخت های ایجاد شده بانکداری دیجیتال- اخبار سازمان ها و شرکت ها - اخبار بازار تسنیم

تسنیم | بازار | شنبه، 27 اسفند 1401 - 16:44
هم زمان با فرارسیدن 24 اسفند دوازدهمین سالروز تاسیس بانک ایران زمین، مدیران ارشد بانک طی مراسمی این روز را گرامی داشتند.
بانك،زمين،ايران،همكاران،موفقيت،تلاش،تهران،اكوسيستم،مراسم،ايج ...

خلاصه خبر

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین؛ عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین در این مراسم ضمن قدردانی و تشکر از زحمات یکایک همکاران در واحدهای ستادی و شعب سراسر کشور، گفت: وضعیت کشور در سال 1401 به ویژه در حوزه بانکی و اقتصاد، شرایط دشوار و ویژه ای بود و همکاران من در این شرایط با همت و تلاش مضاعف به دستاوردهای بسیار مطلوبی رسیدند.
پورسعید سال 1401 را زیربنا و بستری برای یک جهش بلند در سال های آینده بیان کرد و افزود: امکانات و بستری که با تلاش همکاران ایجاد شده است، سکویی است برای خلق راهکارهای هوشمندانه در ارائه خدمات مطلوب تر به مشتریان که البته این روند در سال های آتی نیز با تلاش بیشتر ادامه خواهد داشت.
سالگرد تاسیس بانک و پیشاپیش سال 1402 را به همه همکاران و خانواده های محترم شان تبریک می گویم و سبزی، سلامتی و آرامش را برایشان آرزومندم.
در ادامه مراسم فرهاد اینالویی معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین سال 1401 را سالی سرشار از فراز و نشیب دانست و گفت:در حوزه فناوری اطلاعات بانک آنچه که ما چند سال قبل شروع کردیم، امسال به بهره برداری رساندیم و آن را در قالب اکوسیستم درآورده و به صورت یکپارچه ارائه کردیم.