خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

طرح «نورالثقلین» با هدف احیای محافل قرآن خانگی تقویت می‌شود

مهر | دین و اندیشه، استان‌ها | شنبه، 27 اسفند 1401 - 16:28
مشهد ـ مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به شبکه قرآن محلی با عنوان نور الثقلین گفت: این طرح در راستای احیای محافل خانگی قرآن آغاز شده که در ماه مبارک رمضان تقویت خواهد شد.
قرآن،قرآني،برگزاري،سازمان،محله،ماه،اسلامي،رمضان،تبليغات،طرح، ...

خلاصه خبر

وی با اشاره به تقارن ایام نوروز با ماه بهار قرآن، اظهار کرد: برنامه‌هایی قرآنی که در ماه مبارک رمضان پیش‌بینی شده شامل برپایی افطاری ساده، برگزاری کرسی‌های تفسیر قرآن کریم و آموزش‌های مجازی تدبر در قرآن، تولیدات رسانه‌ای، برگزاری مراسم جزءخوانی قرآن کریم، محافل انس با قرآن کرسی‌های تلاوت قرآن کریم در مساجد و بقاع متبرکه با هماهنگی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان است.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اشاره به اینکه متولی برگزاری نمایشگاه قرآن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است، گفت: ما نیز به اعتبار سازمان دارالقرآن کریم در نمایشگاه قرآن حضور داریم و دو غرفه در مشهد برپا خواهیم کرد، ضمن اینکه در سطح مناطق هم مشابه سال گذشته مشارکت خواهیم داشت همچنین نمایشگاه قرآن در شهرستان‌ها به صورت ویژه‌تری نسبت به سال‌های دیگر برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام صاحبقرانی با اشاره به محدودیت کرونا و ایجاد اختلال در جلسات قرآن خانگی، گفت: شبکه قرآن محلی با عنوان نورالثقلین مدتی است در راستای احیای محافل خانگی قرآن آغاز شده که در ماه مبارک رمضان فعالیت بیشتر را در این خصوص خواهد داشت.