خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آیا جنگ اوکراین استراتژی «چاباد» برای نسل کشی اسلاوها است؟+عکس و فیلم

مشرق | بین‌الملل، برگزیده | شنبه، 20 اسفند 1401 - 07:46
امروزه در بین پژوهندگان و نویسندگان حوزه یهودپژوهی در دنیا، این فرضیه به شدت قوت گرفته است که یهودیان اشکنازی (اسرائیل) هیچ ارتباطی با عبرانیان باستان ندارند، بلکه آن‌ها «خزری» هستند.
اوكراين،يهودي،روسيه،يهوديان،قرن،امپراتوري،ادوارد،فرقه،روس،خز ...

خلاصه خبر

نظریه‌ای بدیل در تاریخ‌نگاری شبکه‌ی زرسالاران جهانی وجود دارد که خاندان زرسالار معروف را، نه از اعقاب یهودیان غرب آسیا، که از تبار قومی یهودی‌شده در قفقاز، موسوم به «خزرها» می داند.
را «مافیای خزری» می‌نامند که بعد از جلوگیری از گسترش اسلام از معبر قفقاز به اروپا(که طبق شرح تاریخی کوستلر، خزرهای شیطان‌پرست نقش مهمی در مقاومت در برابر لشکر مسلمانان داشتند)، در عرض چند سده، به شرق اروپا منتقل و از آن جا به عنوان یهودیان شرق اروپا به سرتاسر جهان پراکنده شدند.
برخی اندیشمندان اسلامی، به ویژه با توجه به تفسیر خاص ابوالکلام آزاد درباره هویت ذوالقرنین در قرآن کریم، قوم «یاجوج و ماجوج» را که کوروش برای رهایی مردمان سرحدات شمالی امپراتوری پارس از آزار و وحشی‌گری ایشان سدی در منطقه قفقاز بنا کرد، همان خزری‌ها می دانند.
یک سخنرانی که در سال 1994 توسط مندل اشنیرسون، رهبر چاباد انجام شد، نشان می دهد که جنگ اوکراین ممکن است بخشی از یک طرح بزرگتر برای نسل‌کشی اسلاوها باشد.
در سال 1990، او توسط خاخام شنیرسون چاباد لوباویچر(سر حاخام فرقه) استخدام شد و به واقع جزو معتمدین رهبر فرقه بود، اما هودوس زمانی که متوجه شد چاباد قصد دارد اوکراین را نابود کند، استعفا داد.
"اسلاوها، و در میان آنها روس ها، اطاعت‌ناپذیرترین مردم جهان هستند.
اسلاوها در نتیجه توانایی های روانی و فکری خود که توسط نسل های زیادی از اجداد آنان، ایجاد شده است، تسلیم نمی شوند.
اسلاو، روسی، می تواند نابود شود، اما هرگز تسخیر نمی‌شود.
اول از همه، ما ملل اسلاو (از 300 میلیون نفر که نیمی از آن‌ها روس هستند) را به کشورهای کوچک با ارتباطات ضعیف و قطع شده تقسیم خواهیم کرد.
اسلاوها میهمان موقتی در این سرزمین‌ها و در معرض اخراج هستند.ما این سرزمین را برمی گردانیم و خزریه بزرگ - دولت یهود - را در این سرزمین‌های حاصلخیز می سازیم همانطور که 50 سال پیش اسرائیل را ایجاد کردیم و فلسطینی ها را بیرون کشیدیم.
اسرائیلی‌ها تا حدی به اینجا نقل مکان خواهند کرد، و ما گاوهای اسلاو را به سمت شمال، فراتر از مسکو بیرون خواهیم کرد.