خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1872011 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تضمین سلامت مواد غذایی با استفاده از کودهای زیستی

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:33
قانعی گفت: اگر استفاده از کود‌های زیستی در کشور توسعه یابد، تولید محصولات سالم غذایی نیز افزایش می‌یابد.
ستاد،دبير،معاونت،علمي،فناوري،گياه،زيستي

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی مطرح کرد؛
به گزارش، مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به ضرورتدر کشور، بیان کرد: امروزه پرورش بهینه گیاهان سالم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، که این موضوع محقق نمی‌شود مگر با استفاده از کود‌های زیستی.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی در ادامه بیان کرد: این روز‌ها کود‌های زیستی، جایگزین مناسبی برای کود‌های شیمیایی به شمار می‌رود؛ این کود‌ها از مواد تجدیدپذیر زیستی تشکیل شده‌اند و با وجود رساندن مواد غذایی در مدت زمان طولانی‌تر به گیاه، خاک را تقویت و با اثرات مثبتی که روی محیط اطراف ریشه گیاه و میکروبیوم آن می‌گذارد، سلامت گیاه را در طولانی مدت تضمین می‌کند.
برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1872011 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.