خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خبیری: اشتباهات مکرر داوری برای پرسپولیس شائبه برانگیز است

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | یکشنبه، 16 بهمن 1401 - 00:12
عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: اشتباهات تاثیرگذار و مکرر برای تیم ما در چند هفته اخیر شائبه‌هایی را به وجود آورده است.
داوري،پرسپوليس،اشتباهات،تيم،باشگاه،هيئت،مديره،داوران،فوتبال، ...

خلاصه خبر

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران گفت: اینکه افشاریان اشتباهات داوری را می‌پذیرد بیان چنین مسئله‌ای خیلی راحت است، اما او باید درک خود را بالا ببرد که همین این اشتباهات و امتیازات هدر رفته تعیین کننده قهرمانی است.
البته ما می‌گوییم از این اشتباهات به راحتی نمی‌شود گذشت و افشاریان نشان داد که درک درستی از تعصب هواداران، زحمات مربیان و بازیکنان ندارد که چنین حرف‌هایی می‌زند.
هر چند که داوران قشر زحمت کش فوتبال هستند و آن‌ها هم حق دارند نبست به زحمتی که می‌کشند، امکاناتی فدارسیون برایشان قرار بدهد و آموزش‌های خوبی برای آن‌ها بگذارد.
او درباره اظهارات گل محمدی مبنی بر اینکه اراده‌ای وجود دارد که تا زمانی سرمربی پرسپولیس هستم این تیم قهرمان نشود، گفت: گل محمدی هم وقتی می‌بیند که قضاوت‌های اخیر باعث می‌شود که زحمات تیم و خودش هدر می‌رود و به نتیجه نمی‌رسد و او به عنوان نفر اول کادر فنی آستانه تحملی دارد و حق دارد که معترض شود، چون تلاش می‌کند که تیمش نتیجه بگیرد، اما اشتباهات داوری باعث می‌شود که امتیازات ارزشمندی از تیمش بگیرد.
او وقت می‌گذارد تا تیم پرسپولیس نتیجه بگیرد، اما با چند اشتباه نا عادلانه زحماتش بر باد می‌رود.