خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

وزارت کشور موافق مدیریت یکپارچه شهری است

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 12 بهمن 1401 - 22:47
وزیر کشور گفت: شورا‌ها رکن مهمی از تولید قدرت و نقش‌آفرینی در پیشرفت کشور هستند.
كشور،وحيدي،امور،شوراي،نظرات،تأكيد،ارتباط،وزير،وزارت،زمينه،اع ...

خلاصه خبر

وحیدی با تأکید بر این نکته که شورا‌ها باید در جایگاه واقعی خود باشند، خاطرنشان کرد: این مهم، مورد تأکید و خواست دولت است چرا که شورا‌ها بار مهمی از پیشرفت و توسعه کشور را به دوش می‌کشند و توانایی تولید و تقویت سرمایه اجتماعی را دارا هستند.
هر چه شهر آبادتر باشد، مردم بیشتر در جریان امور باشند، امور شهری شفاف‌تر باشد، مردم احساس مشارکت در امور و همبستگی بیشتری داشته باشند، اعتماد مردم بیشتر جلب می‌شود و امید در دل آن‌ها افزایش پیدا می‌کند.
وحیدی اظهار داشت: توضیح آنچه اتفاق می‌افتد برای مردم مهم است و شورا‌ها نیز نظرات مردم را در اداره بهتر امور با روش‌های مختلف داشته باشند چرا که باعث افزایش اعتماد عمومی خواهد شد و از سوی دیگر شفافیت نیز در بهبود احساس اعتماد عمومی مهم و کلیدی است.
وحیدی افزود: اعضای شورای عالی استان‌ها درخواست داشتند تا ارتباط گسترده‌تری بین شورا‌ها و استانداران و فرمانداران ایجاد شود که ما نیز این مسئله را قبول داریم و به استانداران و فرمانداران یادآور شده‌ایم و مجددا نیز تأکید خواهیم کرد تا در همه رده‌ها ارتباطات قوی‌تری شکل بگیرد و در سطح ملی هم نظرات شورای عالی استان‌ها در پیشبرد امور کشور را حتماً استفاده خواهیم کرد.