خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

ضرورت توجه مردم به پاسداشت ایام الله

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 23:39
رشت- نماینده ولی‌فقیه در گیلان رمز مانایی شهدا را اطاعت از ولی خدا و امام (ره) عنوان کرد و گفت: جوانانمان مطیع ولی خدا بودند و این امر باید به نسل های آینده منتقل شود.
شهدا،خدا،امام،انقلاب،اسلامي،روزگار،مسير،رهبري،اشاره،فلاحتي،م ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله رسول فلاحتی عصر چهارشنبه در اولین سالگرد شهادت سردار فرهنگ و رسانه، جانباز شهید حاج محمود عاطفی با اشاره به مسیر شهدا و مجاهدان راه خدا که به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی گوش دادند، اظهار کرد: انقلاب اسلامی امروز الگوی جبهه مقاومت است.
وی به آثار معنوی زیارت مزار شهدا اشاره کرد و افزود: هر زمان که به زیارت شهدا می‌آییم سعی کنیم تجدید بیعت روحی و معنوی داشته باشیم چراکه رمز مانایی مسیر حق در سایه تلاش و مجاهدت‌های شهدا و کسانی رقم خورده است که در این مسیر نورانی گام برداشته و نقش‌آفرین بودند.
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان، ۲۲ بهمن ماه و روزهای شهادت مردان خدا و شهدا را از ایام‌الله دانست و افزود: مستکبران تمام ساز و کارهای خود را برای جنگ با این مردم بسیج کردند چون ما سروقامتان همیشه جاویدی همچون شهدا داریم.
وی با اشاره به این سخنان علامه حسن‌زاده آملی مبنی بر اینکه «گوش‌تان به دهان رهبری باشد چون ایشان گوششان به دهان حجةبن‌الحسن (عج) است» بیان کرد: امروز هم برای حفظ اسلام و جامعه اسلامی باید گوشمان به دهان ولی خدا باشد.