خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

اتاق فکر کشاورزی استان قزوین تشکیل شود- اخبار قزوین - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 21:53
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: اتاق فکر کشاورزی باید با همراهی سازمان جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی در قالب شورای مشورتی با هدف پیشبرد اهداف بخش خصوصی در این استان تشکیل شود.
كشاورزي،قزوين،استان،سازمان،مهندسي،نظام،خصوصي،منابع،طبيعي،جها ...

خلاصه خبر

فرمانده قرارگاه امنیت غذایی استان قزوین با بیان اینکه یکی از اولویت‌های ما در استان قزوین افزایش بهره‌وری در تولید گلخانه‌ها و محصولات زراعی است، گفت: کارشناسان و مهندسان بخش خصوصی در این رابطه ایده‌های بسیاری دارند و برنامه سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین هم این است که اجرای طرح‌های ارتقای بهره‌وری کشاورزی را به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی واگذار کند.
لزوم استقرار مسئول فنی در داروخانه‌های گیاه‌پزشکی استان قزوین
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قزوین هم در این نشست با بیان اینکه 1733 مهندس کشاورزی به صورت رسمی عضو نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قزوین هستند، گفت: امروز انتظار ما این است که با استفاده حداکثری از ظرفیت‌های سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قزوین به صورت حداکثری برای دفع آفات مخرب بخش کشاورزی استفاده شود.
حریری‌مقدم یادآور شد: این واحدها نه به عنوان یک سم‌فروش بلکه با حضور متخصصان و کارشناسان فنی به نسخه‌نویسی برای مقابله با آفات اقدام خواهند کرد.
نیروی کافی برای آموزش و ترویج کشاورزان استان قزوین وجود ندارد