خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

بازرس کل استان کردستان: تسهیلات «ازدواج و فرزندآوری» ظرف 2 ماه پرداخت شود- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 21:30
بازرس کل کردستان با اشاره به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، بر ضرورت پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری ظرف 2 ماه آینده در استان تأکید کرد و گفت: در صورت عدم اجرای این تکلیف با بانک های متخلف برخورد می شود.
استان،كردستان،بانكي،شبكه،منابع،بازرسي،پرداخت،بازرس،مصارف،تسه ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، جلسه شورای هماهنگی بانک‌های استان کردستان امروز با حضور استاندار کردستان، بازرس کل استان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد.
وی با اشاره به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، به اهمیت عملکرد بانک‌ها در این زمینه پرداخت و خاطرنشان کرد: تا پایان دی‌ماه، تعداد 5255 فقره وام مربوط به ازدواج و 8825 وام مربوط به فرزندآوری در استان در انتظار پرداخت بوده و برخی از متقاضیان با وجود گذشت چندین ماه از درخواست آنها، تاکنون موفق به اخذ تسهیلات نشده‌اند.
در پایان جلسه نیز استاندار کردستان ضمن تشکر از ارائه بازرسی استان، بانک‌های استان کردستان را موظف به تکریم ارباب رجوع در شعبات بانکی کرد و به استقرار حساب‌های صنایع و شرکت‌های مهم استان به منظور جذب منابع تأکید داشت.