خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 14 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

یوم الله ۲۲ بهمن با شعار ایران استوار ۴۴ سال افتخار برگزار خواهد شد

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 20:54
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: رویکرد اصلی برنامه‌های ستاد دهه فجر حضور پرشور مردم بصیر ایران در مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن است.
اسلامي،انقلاب،شوراي،هماهنگي،فجر،تبليغات،برگزار،ستاد،الله،نظا ...

خلاصه خبر

در این سه ماه، ادعیه و مناجات‌هایی از ائمه معصومین (ع) وارد شده که دریای معارف الهی است و روح و جان ما را جلا می‌دهد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تسلیت شهادت امام هادی علیه السلام و توصیه به قرائت زیارت جامعه کبیره امام هادی علیه السلام در این ایام گفت: هدف انقلاب اسلامی، تربیت و پرورش انسان‌هایی در تراز مکتب حیات‌بخش اسلام است و انسان‌سازی بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است و افرادی از جمله شهید حاج قاسم سلیمانی ودیگر شهدای عرصه‌های جهاد و مبارزه تربیت یافته مکتب امامین انقلاب و انقلاب اسلامی هستند.
مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز در این باره فرمودند که راهبرد دشمن، کتمان و کمرنگ کردن و به فراموشی سپردن ایام الله است، بنابراین یکی از وظایف و تلاش خادمان ملت ایران در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تمهید مقدمات و برنامه‌ریزی برای تکریم، پاسداشت، حفظ و زنده نگه داشتن ایام الله است.
مهمترین این برنامه‌ها، بزرگداشت یوم الله دهه فجر انقلاب اسلامی است.
در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم.
ستاد‌های مربوطه کار خود را از مدتی قبل شروع کرده‌اند، هدف و رویکرد اصلی برنامه‌های ستاد دهه فجر حضور پرشور مردم بصیر و لحظه‌شناس ایران در مراسم دهه فجر به ویژه یوم الله ۲۲ بهمن است که بایاری خداوند متعال جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور حماسی مردم و شعار محوری «ایران استوار ۴۴ سال افتخار» برگزار خواهد شد.
راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور مردم برگزار می‌شود
در این جلسه سید نظام الدین موسوی رئیس ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: دهه فجر فرصتی برای انتقال آرمان‌ها به نسل‌های جدید و شکوه حضور مردم و به نمایش گذاشتن تعهد آن‌ها نسبت به نظام جمهوری اسلامی است که رهبر معظم انقلاب همواره پیش از این دهه بر آن تأکید و بعد از آن نیز، از مراسم‌های برگزار شده به عنوان نقطه اوج و اقتدار و نماد همبستگی مردم با آرمان‌های انقلاب و نظام یاد می‌کنند.