خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

آشنایی جوانان کردستانی با دستاوردهای انقلاب اولویت قرار گیرد- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 20:53
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان گفت: بازگویی خدمات نظام و آشنایی جوانان کردستانی با دستاوردهای انقلاب اولویت برنامه های دهه فجر است.
مساجد،انقلاب،برگزاري،فجر،بهمن،مسجد،استان،فرهنگي،اسلامي،دستاو ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، بهزاد کیامهر عصر امروز در جلسه کمیته مساجد ستاد گرامیداشت دهه فجر، با تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی،‌ از برگزاری برنامه‌های متعدد در سرفصل‌های مختلف همزمان با این ایام خبر داد و اظهار داشت: جشنواره فجر انقلاب، میثاق، سرود، نورافشانی و تربیون آزاد از جمله عناوینی بوده که از اول بهمن ماه در سطح کانون‌های مساجد استان آغاز و تا پایان یوم الله 22 بهمن ادامه دارد.
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان گفت: صدور و چاپ بیانیه بر روی بنر و امضای طومار در مساجد و تجمیع و نمایش آنها در مسیر راهپیمایی 22 بهمن، اجرای سرود در میادین اصلی شهرها، نورافشانی در مسجد همزمان با شب 21 بهمن ماه و ایجاد فضای پرسش و پاسخ با حضور مسئولان و سخنرانان خبره و مسلط از دیگر برنامه‌های است که همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در کانون‌های مساجد استان برگزار می‌شود.