خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 14 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

از خانه دار شدن 430 خانواده محروم تا تخصیص 70 میلیارد تومان وام قرض الحسنه اشتغال- اخبار خوزستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 20:53
رئیس بنیاد مستضعفان در جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر، جزئیاتی از مصوبات بنیاد برای کمک به این شهرستان و خانواده های محروم خرمشهری را تشریح کرد.
خرمشهر،بنياد،مستضعفان،شهرستان،جلسه،تومان،تخصيص،10،كمك،محروما ...

خلاصه خبر

رئیس بنیاد مستضعفان در این جلسه با اشاره به تفاهم‌نامه منعقد شده میان بنیاد و سایر نهادهای حمایتی برای احداث مسکن محرومان، اظهار داشت: بر اساس تفاهم‌نامه‌های منعقد شده، بنیاد مستضعفان در احداث بیش از 46 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد، خانواده‌های دارای چند معلول و همچنین محرومان فاقد پوشش حمایتی در سراسر کشور مشارکت دارد که بر اساس سهمیه اعلامی دستگاه های مربوطه، سهم خرمشهر از این واحدها بالغ بر 430 واحد مسکونی است که البته در صورت تامین زمین، آمادگی داریم تا ساخت خانه‌های بیشتری را برای محرومان این منطقه عهده‌دار شویم.
تخصیص 230 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان برای محرومیت‌زدایی از شادگان فتاح با اشاره به تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه برای کمک به ورزش جوانان این شهرستان نیز گفت: بنیاد مستضعفان در این جلسه اعلام کرد برای کمک به توسعه زیرساخت‌های ورزشی خرمشهر، ساخت 10 زمین چمن مصنوعی را عهده‌دار شود.