خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

مراسمات دهه فجر امسال با شعار محوری «ایران استوار؛ 44 سال افتخار» برگزار خواهد شد- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم

تسنیم | سیاسی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 20:53
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات گفت: جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور حماسی مردم و شعار محوری «ایران استوار 44 سال افتخار» برگزار خواهد شد
اسلامي،انقلاب،شوراي،فجر،هماهنگي،تبليغات،برگزار،ستاد،رئيس،الل ...

خلاصه خبر

در این سه ماه، ادعیه و مناجات‌هایی از ائمه معصومین (ع) وارد شده که دریای معارف الهی است و روح و جان ما را جلا می‌دهد.
وی با تسلیت شهادت امام هادی(ع) و توصیه به قرائت زیارت جامعه‌ی کبیره امام هادی(ع) در این ایام گفت: هدف انقلاب اسلامی، تربیت و پرورش انسان‌هایی در تراز مکتب حیات‌بخش اسلام است و انسان‌سازی بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است و افرادی از جمله شهید حاج قاسم سلیمانی ودیگر شهدای عرصه‌های جهاد و مبارزه تربیت یافته مکتب امامین انقلاب و انقلاب اسلامی هستند.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز در این باره فرمودند که راهبرد دشمن، کتمان و کمرنگ کردن و به فراموشی سپردن ایام الله است، بنابراین یکی از وظایف و تلاش خادمان ملت ایران در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تمهید مقدمات و برنامه‌ریزی برای تکریم، پاسداشت، حفظ و زنده نگه داشتن ایام الله است.
مهمترین این برنامه‌ها، بزرگداشت یوم الله دهه فجر انقلاب اسلامی است.
در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم.
ستادهای مربوطه کار خود را از مدتی قبل شروع کرده‌اند، هدف و رویکرد اصلی برنامه‌های ستاد دهه فجر حضور پرشور مردم بصیر و لحظه‌شناس ایران در مراسم دهه فجر به ویژه یوم الله 22 بهمن است که بایاری خداوند متعال جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور حماسی مردم و شعار محوری ' ایران استوار 44 سال افتخار ' برگزار خواهد شد.
سید نظام‌الدین موسوی رئیس ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی طی سخنانی اظهار داشت: دهه فجر فرصتی برای انتقال آرمان‌ها به نسل های جدید و شکوه حضور مردم و به نمایش گذاشتن تعهد آن‌ها نسبت به نظام جمهوری اسلامی است که رهبر معظم انقلاب همواره پیش از این دهه بر آن تأکید و بعد از آن نیز، از مراسم های برگزار شده به عنوان نقطه اوج و اقتدار و نماد همبستگی مردم با آرمان های انقلاب و نظام یاد می‌کنند.