خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

انهدام باند بزرگ سارقان اماکن دولتی در خراسان جنوبی

مشرق | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 20:42
جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از انهدام باند بزرگ سارقان اماکن دولتی و کشف اموال مسروقه در استان خبر داد و گفت: با تلاش کارکنان انتظامی بیش از ۷۰ درصد سرقت‌ها کشف شده است.
خراسان،انتظامي،مأموران،كشف،جنوبي،شجاعي،اموال،جانشين،فرمانده، ...

خلاصه خبر

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: سرقت‌های انجام شده بیشتر از سازمان‌های خدمات‌رسان مختلف در حوزه شهری و برون شهری بوده که اقلام و تجهیزات آنان به سرقت رفته است که در این زمینه ماموران و کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی باند ۳ نفره سارقان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی آنها را دستگیر کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: سازمان‌ها و شهروندان هوشیارتر و با جدیت بیشتر در جهت مراقبت از اموالشان تلاش کنند و نسبت‌ به اموال خود توجه بیشتری داشته باشند و اقدامات ایمنی و محافظتی لازم را به جهت حفاظت از اموال خود انجام داده تا دچار نگرانی نشوند.
جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: راننده سواری پژو ۴۰۵ به محض مشاهده مأموران پلیس شهرستان سربیشه بر سرعت خود افزود و متواری شد که مأموران با اقدامی منسجم و هماهنگ خودرو را متوقف و در بازرسی از این خودرو ۴۴۳ کیلو و ۶۵۰ گرم تریاک کشف شد.