خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

دشمن از حجاب بانوان و مادران هراس دارد

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 20:41
بابل- فرمانده دفاع مقدس و جبهه مقاومت گفت: دشمن از حجاب بانوان و مادران هراس دارد زیرا از دامن چنین مادرانی فرزندانی چون شهید سلیمانی پرورش یافته اند.
شهدا،فرزندان،مادران،مجاهدت،سردار،كهنسال،مقاومت،خدا،حضرت،فرما ...

خلاصه خبر

فرمانده دفاع مقدس و جبهه مقاومت افزود: مادران، همسران و فرزندان شهدا نشانی از حضرت زینب (س) را دارند؛ وجود آن‌ها معطر از عطر وجود حضرت زهرا سلام الله علیها است؛ مدال حضرت زهرایی و تاج افتخار زینبی بر سرشان است.
سردار کهنسال متذکر شد: مادران شهدا فرزندانی این چنین تربیت کردند که ملت ما و امت اسلامی مدیون خون آنان هستند؛ اجر چندین مجاهدت برای خانواده‌های شهدا در پیشگاه خداوند ضبط و ثبت خواهد شد.
وی اظهار کرد: مادران شهدا مجاهدت کردند و فرزندان مؤمن، با اخلاق، با غیرت و ایثارگر پرورش دهند؛ قسمت دوم مجاهدت، در راه خدا، دفاع از دین خدا و امنیت کشور فرزندان خود را به جبهه فرستادند تا در برابر دشمنان کافر بایستند.
فرمانده جبهه مقاومت تصریح کرد: مجاهدت بزرگ دیگر، مادر با همگی دلتنگی و دل‌سوختگی، همسر جوانی که در فراق یار با بغل داشتن فرزندان خود به شدت دلتنگ بود، اما با صبر و مقاومت زینبی و فاطمی با شهیدش پیمان می‌بست که فرزندان خود را در مسیر شهید تربیت کند.