خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

قالیباف: تمرکز دشمن در جنگ ترکیبی اخیر بر فاصله انداختن میان امام و امت بود- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم

تسنیم | سیاسی | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 20:30
رئیس مجلس گفت: دشمنان ما چه در داخل و چه در خارج این هدف را داشته اند که میان امام و امت فاصله بیاندازند چنانچه در جنگ ترکیبی اخیر نیز دشمن در بیان و عمل خود جز با مردم و رهبری با کس دیگری کار نداشت که حاکی از اهمیت موضوع است.
انقلاب،اسلامي،ادامه،امام،جهاد،رئيس،قدرت،امت،قاليباف،دشمن،اصو ...

خلاصه خبر

عزت مسلمانان غرب آسیا پیش از انقلاب صرفا در حوزه‌های فردی و شخصی بود
وی در ادامه با اشاره به اینکه انقلاب، ورود جدیدی به عرصه زیست ملت ما و همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان بود چرا که پیش از آن در یک کنج، خلوت و در حوزه‌های فردی و شخصی بود، بیان داشت: عزت مسلمانان در غرب آسیا که کشورهای اسلامی هستند پیش از انقلاب شرایط دیگری داشت که انصافا امام(ره) و شهدا باعث احیای مجدد معنویت و عزت مسلمانان شدند که از افتخارات بزرگ است.
امام و امت و رابطه میان این دو، 2 رکن اساسی دوران بعد از انقلاب اسلامی است
رئیس قوه مقننه در ادامه با بیان اینکه دوره جدید و شروع انقلاب اسلامی دارای دو رکن اساسی به نام‌های امام و امت و رابطه میان آنها است، عنوان کرد: از نگاه سیاسی امام(ره) این برداشت می‌شود که هیچ واسطه‌ای میان امام و امت نیست و ریشه شکل‌گیری انقلاب نیز در این 2 بال اساسی است.
هدف دشمن در جنگ ترکیبی ایجاد فاصله میان امام و امت است
وی همچنین در ادامه تثبیت انقلاب، ادامه و حیات آن را در گرو رابطه امام و امت دانست و افزود: خواهشمندم تحقیق روندی در خصوص این 44 سال داشته باشید که دشمنان ما چه در داخل و چه در خارج این هدف را داشته‌اند که میان امام و امت فاصله بیاندازند چنانچه در جنگ ترکیبی اخیر نیز دشمن در بیان و عمل خود جز با مردم و رهبری با کس دیگری کار نداشت که حاکی از اهمیت موضوع است و در هر حرکتی که داریم نباید از این موضوع غفلت کرد.
حفظ ارزش‌های انقلاب فقط با محوریت مردم امکان‌پذیر است
انقلاب اسلامی برای جلوگیری از به حاشیه رفتن باید در فضای مجازی حاضر شود
وی ادامه داد: ما به‌عنوان فرزندان انقلاب باید نشان دهیم که انقلاب همچنان می‌تواند توفنده به کار خود ادامه دهد و در این راستا باید مشکلاتی را که خودمان به وجود آورده‌ایم به نحوی که تغییری در اصول داده نشود، جبران کنیم.
کارآمدی دین، بهترین تبلیغ ایران اسلامی است/ مردم باید احساس کنند در سایه انقلاب اسلامی می‌توانند با آرامش زندگی کنند
رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم خداوند توفیق رهرویی در مسیر امام(ره) و شهدا را به ما و شما بدهد.