خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

50 میلیارد ریال از هزینه های بیماران صعب العلاج کردستانی پرداخت شد- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 20:12
مدیرکل بیمه سلامت استان کردستان از پرداخت بیش از 5 میلیارد تومان از هزینه های بیماران صعب العلاج کردستانی از آذرماه تاکنون خبر داد.
بيمه،بيماران،سلامت،صندوق،پوشش،بيماري،بيماراني،اسماعيلي

خلاصه خبر

انور اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، از حمایت بیمه سلامت از بیماران صعب‌العلاج خبر داد و اظهار داشت: صندوق حمایت از بیماران صعب‌العلاج از ابتدای آذرماه راه‌اندازی شده و هم‌اکنون 107 بیماری تحت پوشش صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب‌العلاج است.
مدیرکل بیمه سلامت استان کردستان با اشاره به اینکه معالجه این بیماران با هر پوشش بیمه‌ای در بیمه سلامت رایگان است، بیان کرد: ثبت‌نام این بیماران در سامانه Bimehsalamatiranian.ir انجام می‌شود و برای ثبت نام حضوری نیز می‌توانند از طریق مراجعه به مراکز بیمه سلامت در شهرستان‌ها اقدام کنند.
مدیرکل بیمه سلامت استان کردستان بیان کرد: بیمه سلامت این صندوق را برای جبران هزینه‌های بیماران صعب‌العلاج اختصاص داده و بیمارانی که هنوز عضو این صندوق نشده‌اند، می‌توانند برای جبران هزینه‌هایشان اقدام کنند.