خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

برگزاری نخستین مانور ترکیبی مانورهای پدافند غیرعامل دربندر خرمشهر

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 19:42
خرمشهر- نخستین مانور ترکیبی پدافند غیر عامل و مدیریت بحران برای مقابله با حملات سایبری، خرابکارانه و نجات در بندر خرمشهر انجام شد.
سازمان،بنادر،پدافند،خرمشهر،بندر،مانور،آمادگي،كشور،غيرعامل،در ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز چهارشنبه با حضور فرماندار خرمشهر، نمایندگان سازمان پدافند غیرعامل کشور و سازمان بنادر و دریانوردی مانور ترکیبی پدافند غیر عامل و مدیریت بحران برای مقابله با حملات سایبری، خرابکارانه و اطفا حریق و امداد و نجات در بندر خرمشهر با هدف افزایش سطح آمادگی و توان مقابله با خرابکاری‌های برگزار شد.
«مصطفی طزری» سرپرست معاونت زیربنایی پدافند غیر عامل کشور در این مراسم اظهار کرد: سازمان پدافند غیرعامل به دنبال این است که برگزاری این رزمایش و مانورها را رصد و نقاط ضعف و قوت را مورد بررسی قرار دهد و هدف از برگزاری چنین مانورهایی نیز افزایش آمادگی و توان مقابله با خرابکاری‌های احتمالی از سوی دشمنان است.
«جواد طالبی متین» رئیس اداره پدافند غیر عامل و مدیریت بحران سازمان بنادر و دریانوردی کشور در این مراسم نیز ارتقای آمادگی و بالا بردن توان بنادر در مواجه با بحران‌ها را یکی از مواردی مهم از نگاه سازمان بنادر، مدیریت HSE و پدافند غیرعامل و مدیریت بحران این سازمان برشمرد.
«نور الله اسعدی» مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر در این مراسم اظهار کرد: سازمان بنادر این نیاز را احساس می‌کند که در همه زمینه‌ها برای انجام اقدامات و آمادگی لازم مانور ترکیبی اطفای حریق و پدافند غیرعامل را با حضور سازمان بنادر و سازمان پدافند غیر عامل اجرایی کند و در خرمشهر در حوزه اطفای حریق، حمله سایبری امداد و نجات مانور انجام و سپس اقدامات برای عادی سازی وضعیت و از سرگیری کار انجام شد.