خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 بهمن 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

به زودی با موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی بر‌می‌گردیم ...

توزیع 500 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان سمنان- اخبار سمنان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 18:36
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی استان سمنان با اشاره به مشارکت بسیار پرشور خیران و نهادهای انقلابی این استان در اجرای رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه گفت: تاکنون در قالب رزمایش مواسات بیش از 500 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان سمنان توزیع شده است.
استان،سمنان،مواسات،رزمايش،كمك،نيازمندان،مؤمنانه،اجراي،قرارگا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، مهدی کاشفی عصر امروز در جلسه استانی قرارگاه مواسات و کمک مؤمنانه که با حضور نمایندگان دستگاه‌های مربوطه در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان برگزار شد، اظهار داشت: مشارکت مردم استان سمنان تاکنون در اجرای رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه بسیار مناسب و پرشور بوده و حضور پرشور مردم باعث دلگرمی دست‌اندرکاران این رزمایش شده است.
کاشفی با اشاره به ارزش ریالی کمک‌های ارائه‌شده به نیازمندان استان سمنان در قالب رزمایش مواسات خاطرنشان کرد: از سال 1398 تا امروز ارزش خدمات ارائه‌ شده به نیازمندان استان سمنان در رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه به بیش از پنج هزار و 400 میلیارد ریال رسیده است.
جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان عملکرد استان سمنان در توزیع کمک‌های مؤمنانه و ارائه خدمات به نیازمندان در استان را مطلوب ارزیابی کرده و اظهار داشت: همکاری دستگاه‌ها و نهادها برای خدمت‌رسانی در نهضت مواسات الگوی کار جهادی برای خدمت‌رسانی بوده است.