سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جبلی: صدا و سیما آماده است از همه ظرفیت ها برای ترویج نماز استفاده کند- اخبار رادیو و تلویزیون - اخبار فرهنگی تسنیم

تسنیم | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 05 بهمن 1401 - 17:58
رئیس صداوسیما با تأکید بر نهادینه شدن فرهنگ نماز در جامعه گفت: رسانه ملی در مسیر نمایش اهمیت نمازخوانی برای قشرهای مختلف جامعه تلاش می کند و آماده است از همه ظرفیت های داخلی و خارجی برای ترویج فرهنگ غنی قرآن و نماز استفاده کند.
نماز،قرآن،رسانه،تفسير،ملي،ترويج،رئيس،قرائتي،اقامه،صداوسيما،س ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، در آستانه برگزاری بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز، پیمان جبلی و جمعی از مسئولان رسانه ملی با حجت‌الاسلام محسن قرائتی و اعضای ستاد اقامه نماز دیدار کرد.
همه دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی ترویج نماز را وظیفه خود بدانند
نیاز به برنامه‌های مؤثر در حوزه نماز
حجت‌‌الاسلام والمسلمین قرائتی نیز در این دیدار با اشاره به اجلاس سراسری نماز گفت: این اجلاس سالیانه یک اذان سیاسی تبلیغاتی است و امسال تمرکز ما بر حضور فرهنگیان کشور و اعضای دانشگاه فرهنگیان است.
رئیس ستاد اقامه نماز گفت: با توجه به ضرورت ترویج فرهنگ تفسیر قرآن و ایجاد انگیزه برای اقشار مختلف مردم خصوصا نوجوانان و جوانان، تفسیر قرآن را به صورت مستمر در برنامه‌‌های رادیو و تلویزیون قرار دهید.
رئیس ستاد اقامه نماز کشور از دیگر برنامه‌های مهم که باید توسط رسانه ملی در سطح کشور مورد توجه ویژه قرار گیرد به اهمیت تفسیر قرآن اشاره کرد و گفت: در این ارتباط باید بیش از گذشته توسط برنامه‌سازان در کنار سایر تولیدات رسانه ملی مورد توجه قرار بگیرد.